فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین

 

همه ما می توانیم با کمی پول اضافی به عنوان سرمایه شروع به خرید و فروش کالا کنیم. شما می توانید با داشتن سرمایه در مکان های مختلف سرمایه گذاری کنید. هر چند خرید و فروش کالا به برخی روال ها از قبیل اجاره مکان و سایر امکانات نیاز دارد که با ساخت یک فروشگاه آنلاین  نیازی به طی کردن روال های پیچیده و هزینه بر نخواهید داشت. ساخت فروشگاه آنلاین می تواند بهترین راه برای کسب درآمد اضافی باشد. در واقع انتظار می رود فروش تجارت الکترونیکی 17.5درصد از فروش خرده فروشی در سراسر جهان را تا سال 2021 تشکیل دهد. با وجود این آمار خیره کننده، تقریباً نیمی از مشاغل آمریکایی هنوز سایتی ندارند. این بدان معنا است که اکنون زمان مناسبی برای نشستن، تأمین نیرو و ساخت و ساز است. این که آیا شما در حال حاضر یک فروشگاه آجر و ملات دارید یا یک فروشگاه لباس فرقی نمی کند. اگر به دنبال گسترش فعالیت خود هستید، اولین قدم ساخت فروشگاه آنلاین می باشد.

میزبانانی از قبیل Bluehost نسبت به دیگر بسترهای ساخت سایت از جمله وردپرس، ساخت فروشگاه آنلاین را برای افراد مبتدی آسان تر می کند.  مراحل ایجاد فروشگاه آنلاین به ترتیب زیر می باشند:

1- از یک سازنده وب سایت تجارت الکترونیکی کمک بگیرید.

2-از وردپرس با Bluehost و WooCommerce استفاده کنید.

 

استفاده از یک سازنده برای ساخت فروشگاه آنلاین

این کار در 9 مرحله انجام می شود که به ترتیب زیر انجام می شود:

 • سازنده سایت فروشگاه آنلاین (طراحی وب سایت فروشگاهی) خود را پیدا کنید.
 • بهترین بستر پیاده سازی را برای راه اندازی سایت آنلاین خود انتخاب کنید.
 • یک نام دامنه برای فروشگاه آنلاین خود دریافت کنید.
 • الگوی تجاری فروشگاه را با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید.
 • الگوی تجاری فروشگاه الکترونیک را متناسب با انتخاب های قبلی سفارشی کنید.
 • کالاهای خود را وارد کنید.
 • روش های پرداخت را تعیین کنید.
 • روشهای ارسال کالا را مشخص کنید.
 • پیش نمایش فروشگاه آنلاین خود را با دقت بررسی کنید، آزمایش کنید و منتشر کنید.

 

ساخت فروشگاه آنلاین

در واقع سازنده فروشگاه تجاری آنلاین یک نرم افزار آنلاین است که برای شما شرایطی را فراهم می کند تا فروشگاه آنلاین خود را بدون نیاز به مهارت های پیشرفته فناوری، دانش برنامه نویسی یا دوازده نمایشگر بسازید. تمام آنچه که شما برای ساخت یا ایجاد فروشگاه های آنلاین به آن نیاز خواهید داشت، اتصال به اینترنت و داشتن یک ایده تجاری فوق العاده خواهد بود. زمانی که اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین می کنید، اولین گام در این راه یافتن مناسب‌ترین سازندگان فروشگاه الکترونیکی و انتخاب یکی از آنها است. تعداد زیادی سازنده آنلاین برای ایجاد فروشگاه های آنلاین وجود دارد. برخی ارزان و برخی گران هستند، برخی دیگر قابل اعتماد هستند و برخی دیگر هم اینطور نیستند.

 

 

تست سازنده فروشگاه آنلاین

اگر به طور جدی در ایجاد یک فروشگاه آنلاین موفق بودید، لازم است قبل از راه اندازی سایت کسب و کار، سازنده سایت تجاری آنلاین خود را آزمایش کنید. بهترین راه برای انجام این کار استفاده آزمایشی رایگان یا چند مورد است. فقط یک مورد را امتحان نکنید، شما می توانید سازندگان فروشگاه آنلاین مختلف را آزمایش کنید و بهترین تناسب را برای خود و کسب و کار خود پیدا کنید. در این آزمایش شما باید جواب سوالات زیر را بدست آورید:

 • آیا انتخاب الگو یا تم و ایجاد تغییرات سفارشی آسان است؟
 • آیا الگوها برای تجارت شما مناسب هستند؟
 • آیا افزودن محصولات و دسته بندی آنها آسان است؟
 • آیا می توانید پیمایش منوها را تغییر دهید تا شامل زیر منوها و صفحات جدید شود؟

شما می خواهید سکویی را پیدا کنید که نه تنها استفاده از آن آسان باشد بلکه همه نیازهای شما را پوشش دهد. هنگامی که تصمیم خود را در مورد نیازهای خود تعیین کردید، مدتی را صرف جستجوی نمودار مقایسه کنید تا سازنده ای پیدا کنید که همه نیازهای شما را پوشش دهد. نکته اصلی در این است که بفهمید کدام سازنده طبیعی ترین مورد برای کار شما است و کدام یک مناسب برای نوع فروشگاهی است که می خواهید بسازید. چند مورد را برای یک تست انتخاب کنید و ببینید کدامیک مناسب تر است.

 

انتخاب بهترین برنامه برای فروشگاه آنلاین

هنگامی که چند سازنده را آزمایش کردید و از انتخاب خود راضی بودید، باید در یک طرح ثبت نام کنید تا بتوانید ساختار سایت خود را دریافت کنید. سطوح مختلف برنامه ها با ویژگی های مختلف تا به امروز ارائه شده است. اینکه کدام یک از برنامه ها بیشتر مناسب کار شما است، به اندازه کسب و کار و اهداف رشد شما بستگی دارد. یک قانون اساسی این است که هرچه محصولات و درآمد بیشتری داشته باشید، می بایست سایت بهتری نیز داشته باشید.

 

 

تعداد محصولات برای فروش در فروشگاه آنلاین

اگر قصد ندارید فروش زیادی داشته باشید، برنامه ای ساده تر با نرخ پایین می تواند برای شما مناسب باشد. در برنامه های Shopify شما هیچ محدودیتی برای هر پکیج نخواهید داشت. هرچه میزان فروش محصولات فروشگاه شما بیشتر باشد، منطقی تر آن است که نسبت به ارتقا و افزایش سطح خود نیز اقدام کنید.

در این راستا یکی از بهترین گزینه هایی که برا ساخت سایت فروشگاهی خود همراه با پشتیبانی مطمئن دارید، سایت ساز های مختلف هستند که با هزینه ای بسیار مناسب تر از طراحی وب سایت اختصاصی، تمام امکانات مورد نیاز شما در نمایش، تبلیغ و فروش محصولات شما را فراهم می‌کنند. سرویس سایت ساز ایما نیز از جمله آنها میباشد که با فراهم کردن امکانت بیشتری (نظیر مهلت تست رایگان وب سایت)، انتخاب را برای شما بسیار آسان تر نموده است.

 

 

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>