دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

 

دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) یا همان بازاریابی دیجیتال به فعالیت هایی گفته می‌شود که هدف اصلی آن تبلیغ محصولات، کالاها یا خدمات با استفاده از ابزارهای آنلاین است. کسب و کارهای اینترنتی به وسیله کانال های ارتباطی دیجیتالی از جمله شبکه های اجتماعی، ایمیل، وب سایت، موتور جستجو گوگل، تلفن های همراه هوشمند و غیره سعی در حفظ مشتری های قدیمی و جذب مشتری های جدید دارند.

 

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

به صورت کلی دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی، به معنای استفاده وسیع و گسترده از تکنیک ها و ترفندهای متفاوت برای ارتباط با مشتریان در فضای اینترنتی است. این روزها افراد زیادی وقت خود را در دنیای اینترنت سپری می کنند و این بهترین فرصت برای کسب و کارهای اینترنتی است تا به این وسیله بتوانند به جذب مشتری بپردازند.

دیجیتال مارکتینگ به تمام روش های بازاریابی اینترنتی اعم از بازاریابی محتوا ، بهینه سازی وب سایت یا سئو ، ایمیل مارکتینگ ، ویدئو مارکتینگ ، تبلیغات کلیکی ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و ...  اطلاق می شود. عموماً بیشتر مالکین سایت ها تصور می کنند شروع فروش از برندینگ آغاز می شود، برند باید برای شما هویت ایجاد کند. در صورتی که برند شما هویت نداشته باشد، دیجیتال مارکتینگ نه تنها سودی برایتان ندارد، بلکه به زیان شما هم خواهد بود. بازاریابی اینترنتی شمشیر دو لبه ای است که برندینگ صحیح لبه مثبت آن را تیز می‌کند.

بر خلاف بازاریابی سنتی در بحث دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing)، مشتریان از اهمیت زیادی برای کسب و کارهای اینترنتی برخوردارند. به همین دلیل است که اکثر شرکت ها سعی می کنند با استفاده از ابزارهای متفاوت مانند ساخت وب سایت، ایمیل مارکتینگ، استفاده از تلفن های همراه هوشمند، شبکه های اجتماعی و غیره رفتار مشتری ها را مورد تحلیل و بررسی قرار دهند.

سپس شرکت ها با توجه به این تحلیل و بررسی تصمیم می گیرند که تبلیغات خود را در چه زمانی و برای چه کاربرانی منتشر کنند تا بهترین نتیجه و بازخورد را به دست بیاورند. در واقع شرکت ها به این موضوع اشراف کامل دارند که برای موفقیت در فضای مجازی و جلب مشتری جدید و همچنین معرفی کالا و خدمات خود می بایستی فعالیت خودشان را بیش از پیش کنند. لازمه این موفقیت چیزی نیست به جز استفاده از تکنیک ها و ترفندهای دیجیتال مارکتینگ.

متأسفانه یک تصور اشتباه که در بین افراد رواج پیدا کرده این است که تصور می کنند بازاریابی دیجیتال تنها و تنها برای کسب و کارهایی اینترنتی مناسب است. اما واقعیت این است که خیلی از کسب و کارهایی که به صورت فیزیکی و سنتی فعالیت می کنند هم از خدمات دیجیتال مارکتینگ استفاده کرده و سودهای کلانی را به دست آورده اند و در واقع استفاده از دیجیتال مارکتیگ در کنار کسب و کار فیزیکی، به بهبود و پیشرفت کارها و همچنین پیشی گرفتن از رقبا کمک شایانی خواهد کرد.

 

مهم‌ترین فاکتورها برای شناخت بهترین شرکت در زمینه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ

در حال حاضر شرکت های زیادی در سراسر دنیا در حوزه دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) فعالیت می کنند. هر شخصی که اقدام به راه اندازی کسب و کاری می کند برای موفق شدن در حوزه اینترنت به خدمات چنین شرکت هایی نیازی مبرم دارند. یکی از این نمونه شرکت ها، شرکت فناوران ایما است.

گروه فناوران ایما با ارائه جدیدترین و موثرترین تکنولوژی های تبلیغات و همچنین ارائه بهترین راهکارها و راه حل های مناسب در حوزه دیجیتال مارکتینگ سعی دارد کسب و کار و خدمات شما را در فضای رقابتی امروز به دیگران معرفی نماید تا به بهترین شکل ممکن پیام خود را به مخاطبین ارسال کرده باشید و کسب و کار خود را بیش از پیش گسترش دهید.

تمامی کسب و کارهایی که در حوزه اینترنت فعالیت می کنند اگر در فضای دیجیتال امروزی حضور نداشته باشند بدون شک نمی‌توانند تحولی عظیم را در کسب و کارشان به وجود بیاورند. در این بین آژانس تبلیغات دیجیتال فناوران ایما، سعی کرده طیف وسیع و گسترده ای از خدمات را به کسب و کارها و برندهای دیجیتال ارائه کند تا بتوانند به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنند.

مهم ترین فاکتورها برای شناخت بهتر شرکت فناوران ایما عبارتند از:

  • تجارب صنعتی گروه فناوران ایما
  • شفافیت موارد در زمینه دیجیتال مارکتینگ
  • کیفیت خدمات این شرکت
  • ارائه مداوم گزارشات از نتایج فعالیت های صورت گرفته

از همه این موارد مهم تر اینکه خدماتی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می دهد با قیمتی کاملاً مناسب است که موجب می شود مشتریان تجربه خوبی را در کسب و کار خود داشته باشند.

 

ویژگی های گروه فناوران ایما در زمینه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ

بدون شک شرکت هایی که در زمینه بازاریابی اینترنتی فعالیت می‌کنند دارای یک سری ویژگی های خاص هستند. فناوران ایما هم از این ویژگی ها مستثنی نیست و می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. ارائه بهترین مشاوره ها در زمینه خدمات بازاریابی اینترنتی

موفقیت در دنیای اینترنت با ارائه بهترین مشاوره انجام می شود. فناوران ایما هم سعی کرده قبل از شروع هر کاری به مشتریان خود مشاوره هایی تخصصی ارائه و تمامی اصول کار و همچنین خدماتی که قرار است به آنها ارائه شود را برای مشتریان توضیح دهد.

2. کیفیت خدمات ارائه شده

اگر مایل هستید که بهترین شرکت را در زمینه بازاریابی اینترنتی انتخاب نمایید سعی کنید قبل از عقد قرارداد و شروع کار، نمونه کارهایی که این شرکت انجام داده و همچنین میزان کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهید.

3. صداقت در کار

در کسب و کارهای اینترنتی زمانی مخاطبین به شما اعتماد خواهند کرد که شما در کارتان و نحوه ارائه خدمات صداقت کامل داشته باشید.

4. بررسی هزینه ها قبل از شروع کار

گروه فناوران ایما تمام تلاشش این است که تمامی هزینه های احتمالی را قبل از شروع کار در اختیار مشتری قرار دهد. به دلیل اینکه تنظیم یک قرارداد در زمینه دیجیتال مارکتینگ آن هم با هزینه ای معقول و مناسب می تواند شروعی بسیار خوب برای یک همکاری بلندمدت باشد.

 

اگر مایل به همکاری با گروه فناوران ایما در زمینه دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) هستید می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و تمامی اطلاعات لازم در این زمینه را جویا شوید.

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>