سئو وب سایت

سئو وب سایت

 

سئو وب سایت (SEO) که مخفف شده عبارت Search Engine Optimization است در واقع به صورت خلاصه به معنی بهینه سازی وب سایت برای نمایش بهتر در موتورهای جستجو به خصوص موتور جستجو گوگل است. سئو یک فرآیند کاملاً تأثیرگذار بر روی رتبه وب سایت در نتایج جستجو است تا به این طریق بتوان بهترین رتبه ها را بدون پرداخت هزینه به دست آورد.

 

سئو سایت چیست؟

سئو سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که هدف اصلی آن ارتقاء و بهبود رتبه وب سایت در نتایج جستجوی گوگل است. به صورت کلی سئو یکی از زیرمجموعه های دیجیتال مارکتینگ به شمار می رود که به زمان، تخصص و صبر زیادی نیازمند است.

به دلیل اینکه قوانین و الگوریتم های گوگل مدام در حال آپدیت شدن و تغییر کردن هستند و اشخاصی که در حیطه سئو فعالیت می کنند باید به صورت مداوم اطلاعات خود را در این زمینه آپدیت نمایند تا با کوچک ترین تغییرات گوگل، به موقع استراتژی سئو وب سایت را تغییر دهند.

انجام اصول سئو برای یک وب سایت، به مراحل متفاوت و وابسته به یکدیگر بستگی دارد که تمام آن مراحل باید با دقت و ظرافت خاص خود انجام پذیرد تا شاهد تغییرات مثبت و نتایج بسیار خوب در جایگاه وبسایت خود در موتور های جستجو باشیم، برخی از این مراحل عبارتند از: سئو محتوای متنی سایت، سئو محتوا تصویری سایت، سئو ساختار برنامه نویسی، لینک دهی خارجی، لینک دهی داخلی و...

گروه فناوران ایما با در نظر گرفتن تمام این اصول، به اصلاح و بهینه سازی قسمت های مختلف وب سایت شما میپردازد تا با بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو، بتوانید کاربران بیشتری را به مشتریان خود تبدیل کنید.

 

مهم ترین مسئله در برون سپاری سئو سایت به یک شرکت سئو

بدون تردید یکی از مهم ترین موارد در بحث سئو وب سایت به خصوص به هنگام انتخاب یک شرکت برای برون سپاری سئو، بحث هزینه و زمان است. در این بین اولین قدم این است که نمونه کارهای شرکت مربوطه را مورد بررسی خود قرار دهید.

 

چرا در کسب و کارهای اینترنتی، سئو وب سایت از هر چیز دیگری ارزشمندتر است؟

از نظر فناوران ایما، در مقایسه با هزینه های فراوان تبلیغات گوگل و دیگر روش های تبلیغاتی، یکی از بهترین و مناسب ترین روش های تبلیغ محصولات، خدمات و وب سایت، سئو سایت است که می تواند بیشترین نرخ تبدیل را برای شما به همراه داشته باشد.

البته بحث سئو به قبل از طراحی وب سایت بر می‌گردد. یعنی جایی که طراح سایت می بایستی اصول سئو سایت را به هنگام طراحی در آن پیاده سازی نماید. پیشنهاد ما در این طور مواقع این است که طراحی سایت خود را زیر نظر یک متخصص سئو وب سایت انجام دهید به دلیل اینکه در برخی موارد دیده شده که افراد برای بحث سئو اقدام به طراحی مجدد سایت کرده اند و قطعاً رعایت نکردن اصول سئونویسی در اینگونه مواقع می تواند به پرداخت هزینه های گزاف منجر شود.

شرکت فناوران ایما از صفر تا صد سئو سایت (SEO) را در کنار شما خواهد بود تا وب سایت تان آرام آرام به سمت صفحه اول و بعضاً لینک اول نتایج جستجو گوگل حرکت کرده و بازدید کننده ها به مشتریان دائم کسب و کارتان شما تبدیل شوند. اما نکته ای که نباید فراموش کنید این است که سئو یک امر کاملاً زمان بر است که به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد و سئو وب سایت بیشتر از اینکه یک علم باشد، یک هنر به حساب می آید.

 

مراحل خدمات سئو سایت از دیدگاه شرکت فناوران ایما

شرکت فناوران ایما از یک تیم کاملاً متخصص تشکیل شده که در تمامی مراحلی که در حال ارائه خدمات سئو سایت به شما عزیزان است به صورت مداوم و مستمر، فرآیند سئو وب سایت شما را مورد بررسی خود قرار می دهد تا بتواند بهترین نتیجه را برای بهبود جایگاه شما در نتایج جستجو رقم بزند.

مراحلی که توسط فناوران ایما برای سئو سایت ارائه می شود به شرح زیر است:

 • تحقیق بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی
 • تحلیل، بررسی و آنالیز رقبای اصلی
 • بهینه سازی داخلی سایت
 • تولید محتوا ناب و ارزشمند
 • بهینه سازی خارجی سایت
 • بررسی نتایج به دست آمده
 • تحلیل رفتار کاربران
 • بهبود جایگاه کلمات کلیدی

 

دلیل استفاده از خدمات سئو فناوران ایما:

فناوران ایما خدمات تخصصی توسعه و طراحی وب سایت و همچنین سئو سایت (SEO) را به صورت کاملاً با کیفیت و تخصصی در طیف گسترده ای از مشتریان ارائه می دهد.

برخی از امتیازات و برتری هایی که می توان برای فناوران ایما بیان کرد به شرح زیر است:

 • فناوران ایما در سئو سایت از نرم افزارهای آنالیزور معتبر و دارای لایسنس استفاده می‌کند
 • روند پیشرفت سئو و بهینه سازی سایت در گزارشاتی معتبر و به صورت مداوم ارائه خواهند شد
 • انجام اصول سئو سایت روی وب سایت ها، به صورت استاندارد و ماندگار صورت میگیرد

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>