سئو وب سایت

سئو وب سایت

مفهوم سئو را میتوان علم استراتژیک برای نمایش و ارائه وب سایت در موتور های جستجو دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد. سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

بهینه سازی سایت یکی از فاکتورهای مهم در رنک کردن سایت و قرار گرفتن در صفحات اول موتورهای جستجو مثل گوگل، یاهو و حتی بینگ است.کلمه Seo مخفف عبارت (Search Engine optimization) یا همان بهینه سازی سایت دارای فاکتورهای متعددی است که مهمترین آن ها تجربه کاربری می باشد. تجربه کاربری به معنای رفتار کاربران هنگام مواجه با مطالب یک سایت می باشد و سایتی که بیشترین بازخورد را داشته باشد، بهترین جایگاه را به خود اختصاص میدهد. موتور های جستجو بر اساس الگوریتم هایی که با توجه به داده های آماری در مورد تجربه کاربری به دست آمده اند، برنامه ریزی شده اند. از این رو طراحی سایت با توجه به این الگوریتم ها یک نیاز ضروری است. موتور های جستجو بسیار هوشمند هستند و با سنجیدن صفحات و فاکتورهایی مثل ترافیک شبکه ، جایگاه یک سایت را مشخص می کنند. سایت های پرترافیک و دارای تجربه کاربری بهتر در جایگاه های برتر برای باز خوانی قرار می گیرند بنابراین شانس بیشتری برای جذب مشتری دارند. 

با توجه به اینکه گوگل یکی از بهترین و پول سازترین ابزارها برای جذب مشتری هست، باید سایت ها برای جذب ترافیک بیشتر و داشتن بازاریابی بهتر رتبه  SEO خود را بهبود دهند. به طور سالانه و ماهانه الگوریتم های گوگل تغییر می کنند، بنابراین سایت ها نیز باید برای تشخیص این الگوریتم ها به صورت پیوسته بروزرسانی شوند.

گروه فناوران ایما با بهره گیری از یک تیم پشتیبانی سئو سایت ، تیم طراحی سایت و تیم پشتیبانی سایت که به دنیای وب و تمام مسائل پیرامون به آن احاطه دارد ،و با بکار گیری متدها و دستورالعمل های استاندارد طبق الگوریتم های موتورهای جستجو میتواند در شناسایی نواقص ، ایرادات قالب سایت و رفع آنها و همچنین افزایش ترافیک سایت و ... در قالب پکیج هایی کاملا مقرون به صرفه به مدیران سایت ها و صاحبان کسب و کارها خدمت رسانی کند .

دریافت جدیدترین

ما را دنبال کنید