طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

 

با پیشرفت تکنولوژی و توسعه اینترنت، وب سایت ها نقش بسیار پررنگ تری در صنعت و کسب و کار را بر عهده گرفتند و بی شک تاثیر بالایی نیز در توسعه خدمات و گسترش کسب و کار شما خواهند داشت. بسیاری از کسب و کارها، معرفی و فعالیت خود را از طریق سایت ها انجام می دهند و در پیشبرد اهدافشان موفق تر نیز بوده اند.

طراحی وب سایت از اهداف اولیه ای است که باید برای توسعه کسب و کار خود در نظر داشته باشید. حقیقت این است که طراحی وب سایت بسیار ساده تر از گذشته شده است. ولی این بدین معنا نیست که کار طراحی وب سایت را هر کسی می‌تواند انجام دهد. در واقع طراحی وب سایت اصول خاصی دارد و سایت هایی موفق هستند که همگام با اصول برتر طراحی شده باشند.

 

طراحی وب سایت به بهترین شکل ممکن بسیار مهم است زیرا:

  1. ایجاد تاثیر اولیه: در واقع وب سایت پنجره ارتباط شما با کاربر است. هر چه منظره آن جذاب‌تر باشد، باعث جذب بیشتر کاربران می‌گردد.
  2. همراهی با رقبا: با طراحی وب سایت کار خود را در معرض دید همگان قرار خواهید داد و وب سایت به شما کمک خواهد کرد که از رقبای خود پیشی بگیرید و از میدان رقابت عقب نمانید.
  3. افزایش درآمد: با طراحی وب سایت خوب و جذب بیشتر کاربر، میزان درآمد شما نیز افزایش می‌یابد.
  4. و ...

هدف گروه فناوران ایما این است که وب سایت هایی را که طراحی می‌کند، در سطح استانداردهای جهانی باشند و باعث اعتلای برند تجاری شما شوند و برای تحقق این هدف خود، حتی به کوچکترین جزئیات نیز با دقت فراوان پرداخته می‌شود.

 

مهم ترین ویژگی های سایت های طراحی شده توسط گروه فناوران ایما عبارتند از:

  1. کاربر پسند: ویژگی کاربر پسند بودن به معنی فقط طراحی زیبا و جذاب نیست، بلکه به این معنی است که پیمایش صفحه و یافتن سوالات به گونه ای باشد که با کمترین سردرگمی و تلاش اضافی در دسترس باشد. در واقع به این معنی است که کاربر به آسانی با وب سایت شما ارتباط برقرار کند.
  2. سرعت لود بالا: طبق تحقیقات، کاربر انتظار دارد که هر وب سایت در دو ثانیه لود شود، و اگر مدت زمان لود شدن وب سایت بیشتر از این زمان باشد، کاربر وب سایت را ترک خواهد کرد. ما با تیم تخصصی خود، وب سایت را در کمترین زمان ممکن در معرض دید کاربر قرار خواهیم داد.
  3. امنیت بالا: از دست رفتن اطلاعات، از مسائلی است که ممکن است هر کسب و کاری را به نابودی بکشاند. ما به اهمیت اطلاعات واقف هستیم و با دانش برنامه نویسی خود، وب سایت هایی با بیشترین میزان امنیت را ایجاد خواهیم کرد.
  4. طراحی ریسپانسیو: طراحی ریسپانسیو یا سازگار با موبایل به این معنی است که نمایش محتوا در نمایشگرهای دسکتاپ و موبایلی به شکل استاندارد و متناسب باشد.
  5. رعایت اصول سئونویسی: برای اینکه بیشترین تأثیرگذاری را روی الگوریتم های گوگل داشته باشید، باید ساختارهای اولیه سایتتان با رعایت اصول سئو همراه باشد. ساختار سایت های طراحی شده ی ما بر اساس همین اصول می‌باشند.
  6. پشتیبانی وب سایت: تمامی وب سایت های طراحی شده در فناوران ایما از پشتیبانی مادام العمر برخوردار هستند.

برای طراحی وب سایت خود می‌توانید به ما اعتماد کنید، ما برای طراحی سایت های اختصاصی، فروشگاهی، شرکتی و برای هر کسب و کار و متناسب با هر کاربر و با هر سن و هر ویژگی، راه حل ها و اصولی را استفاده خواهیم کرد که منجر به تولید بهترین نتیجه گردد. فقط کافی است ثبت سفارش طراحی سایت خود را نهایی کنید.

قابلیت های مهم طراحی سایت ما:

مختصری درباره طراحی ریسپانسیو

طراحی ریسپانسیو، سایتی ایجاد می‌کند که شیوه نمایش محتوا در آن برای تمامی پلتفرم ها (موبایل، تبلت، لپتاپ و دسکتاپ) عالی باشد.

اگر به فکر جذب کاربر و یا افزایش فروش محصولات خود هستید، باید وب سایتی را که برای خود طراحی میکنید ریسپانسیو باشد تا دسترسی کاربر از هر پلتفرمی به وب سایت شما به راحتی انجام گیرد.

در طراحی ریسپانسیو، شکل و اندازه عناصر صفحه با بزرگ و یا کوچک شدن میدان دید، تغییر پیدا می‌کند. در واقع آنچه طراحی ریسپانسیو سایت ارائه می‌کند، تنظیم مجدد محتوا و عناصر صفحه به صورت تناسبی و با توجه به اندازه صفحه نمایش است.

طراحی به صورت ریسپانسیو، مزایای زیادی دارد که آن را به یک اصل ضروری در اصول طراحی وب سایت تبدیل کرده است.

این شیوه طراحی وب سایت مزیت های فراوانی دارد، به جای اینکه، چندین وب سایت برای انواع مختلف دستگاه ها و نمایشگرها بسازید می توانید فقط یک وب سایت را توسعه می‌دهید که به طور طبیعی باعث کاهش هزینه ها و سرعت اجرا می‌گردد و در ضمن نگهداری و مدیریت آن نیز آسان تر است. چون شما فقط یک محتوا تولید و بارگذاری می‌کنید و تفاوتی ندارد که کاربر با چه دستگاهی به سایت شما وارد شود.

بهبود سئو سایت و جذب بیشتر مخاطبان از دیگر مزایای طراحی ریسپانسیو وب سایت است؛ زیرا دسترسی به وب سایت از هر نمایشگری امکان پذیر است پس تعداد کاربران نیز افزایش خواهد یافت.

گروه فناوران ایما بهترین وب سایت ها را برای شما طراحی خواهد کرد که کاملاً ریسپانسیو می‌باشند و در تمام نمایشگرها به بهترین صورت ممکن نمایش داده میشوند. پس با طراحی وب سایت خود از طریق ما، وب سایتی تحویل بگیرید که باعث ارتقای برند تجاری شما شود و کسب و کار شما را به شکلی مناسب معرفی کند.

مختصری درباره پنل مدیریت قدرتمند

یکی از ویژگی های مهم هر وب سایت، پنل مدیریت آن است که به مدیر اجازه دسترسی و مدیریت وب سایت خود را می‌دهد. طراحی پنل مدیریت آسان و بسیاری از ویژگی های برجسته دیگر، عنوان مهمی است که با ثبت سفارش وب سایت خود از طریق ما دریافت خواهید کرد.

طراحی پنل مدیریت آسان، اهمیت بیشتری در طراحی وب سایت دارد، چون مدیر سایت اغلب وقت خود را در پنل مدیریت می‌گذارند و هر چه این پنل ساده تر و طراحی آن کاربر پسند تر باشد، کارها نیز سریعتر انجام می‌شوند. مهمترین ویژگی پنل مدیریت یک وب سایت این است که پنل مدیریتی آسان، قدرتمند، با طراحی زیبا و جذاب داشته باشد و دسترسی به عناصر به گونه ای باشد که تمامی اقدامات مربوط به مدیریت وب سایت در کمترین زمان ممکن انجام گیرد. در ضمن پنل مدیریت، نباید به پلتفرم خاصی وابسته باشد و نمایش آن توسط مرورگرهای مختلف و در سیستم عامل های مختلف انجام گیرد.

در واقع ویژگی های کمی به اندازه یک پنل مدیریت آسان و قدرتمند، مهم و مفید هستند که معمولاً توسط توسعه دهندگان وب کمتر به اهمیت آن پرداخته می‌شود و اجرای آن در پایان کار و شاید در مدت زمان محدود انجام می‌گیرد.

گروه فناوران ایما، در طراحی پنل مدیریت وب سایت، از مولفه های مختلفی استفاده کرده است و با طراحی UX و UI و با در نظر گرفتن کوتاه ترین مسیر برای انجام یک کار، طراحی ساده و همگام با تجربه کاربر را ایجاد نموده.

اگر به دنبال طراحی خاص و زیبا برای وب سایت خود هستید و خواستار پنل مدیریتی با امکانات فراوان هستید، در انتخاب ما، تردید نکنید که ما با پرداختن به جزئیات کوچک، بزرگترین تفاوت ها را رقم خواهیم زد.

مختصری درباره قالب های خلاقانه

یکی از اصول طراحی وب سایت که اهمیت فراوانی دارد، استفاده از رنگ ها و طرح های گرافیکی، متناسب با برند تجاری و معرفی کننده شرکت و نمایش آن در صفحات مختلف وب سایت است. طراحی قالب وب سایت، پایه و اساس هر طراحی در حوزه وب است، چون پنجره ارتباطی شما با کاربران است.

طراحی گرافیک و قالب وب سایت نقشی مهم و اساسی در هر طراحی وب سایت دارد. قالب زیبا و گرافیک جذاب نه تنها به کاربر القا می‌کند که شما در ارائه خدمات خود خلاق هستید بلکه، برای استراتژی کلی برند تجاری و شیوه معرفی شما در بازار پر زرق و برق آنلاین نیز بسیار ضروری است. تمام قالب وب سایت باید هارمونی مناسب داشته باشد و به اصطلاح تمام عناصر صفحه، در کنار هم متناسب باشند و وحدت و ارتباط را القا کنند.

برای طراحی و توسعه وب سایت ها در فناوران ایما دو روش وجود دارد:

روش اول این است که وب سایت شما به صورت اختصاصی طراحی شود و فرایند کدنویسی از صفر تا صد برای شما انجام پذیرد که به طور طبیعی به زمان بیشتری برای اجرا نیاز دارد و هزینه ی بیشتری را هم در پی خواهد داشت، ولی طرح و قالبی که تحویل می‌گیرید کاملاً متناسب با آن چیزی است که در نظر داشتید. روش دومی که برای طراحی وب سایت در فناوران ایما وجود دارد استفاده از سرویس سایت ساز و قالب های آماده است، که با صرف هزینه ای بسیار کمتر، در زمانی بسیار کوتاه تر امکان طراحی وب سایت خود را با انتخاب قالب آماده وب سایت های شرکتی یا فروشگاهی خواهید داشت.

ما در گروه فناوران ایما، با ارائه قالب های متنوع و زیبا، که متناسب با جدیدترین اصول طراحی هستند، علاوه بر ارائه قالبی زیبا و متناسب با برند تجاری شما، کاربر را به سمت وب سایت شما هدایت خواهیم کرد و با این کار نقش بالایی در توسعه خدمات و افزایش فروش محصولات شما خواهیم داشت.

سوالات متداول

شما میتونیدیک هفته سایتتونو برسی کنید، اگر با همه قسمت هاش کار کردید مشکلی نبود بعدش میتونید آنلاین سفارش بدید.
بله، اگر بعد از سفارش سایتتون از قالب انتخابی تون راضی نبودید میتونید قالب سایتتونو عوض کنید.
ساب دامین زیر مجموعه دامین شما است (در واقع مشتقی از دامین شماست) در مجموعه ایما ابتدا به صورت تستی سایت شما روی ساب دامین فعال میشود و پس از اینکه شما سایت رو تست کردین و تمام نیاز شما رو پشتیبانی میکرد میتوانید اقدام به خرید سایت کنید و سپس سایت شما روی دامین مورد نظرتان آپ میشود.
هزینه طراحی سایت در مجموعه فناوران ایما به دو صورت محاسبه میشود حالت اول طراحی با استفاده از سایت ساز ایما و استفاده از قالبهای آماده بوده که برای وب سایت های شرکتی 2 میلیون تومان و برای وب سایت فروشگاهی 2 میلیون و 500 هزار تومان می باشد (که البته این مبلغ بدون تخفیف هست) و حالت دوم طراحی کاملا اختصاصی است که هزینه این مدل طراحی بسته به نوع پروژه از 9 میلیون تومان شروع میشود.
زبان برنامه نویسی ما php و به صورت کد نویسی شده است که یکی از زبان های محبوب در دنیای برنامه نویسی به حساب می آید.
تکنولوژی به کار رفته در سایت ما فریمورک لاراول است که یکی از قدرتمندترین تکنولوژی های موجود به شمار می آید.
مجموعه فناوران ایما با استفاده از تجربه متخصصین کارآزموده به صورت دائمی و مادام العمر از وب سایت شما پشتیبانی میکند.

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>