طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

با توجه به پیشرفت دنیای دیجیتال و استفاده افراد از تکنولوژی شما باید تلاش کنید تا خود و یا کسب و کارتون رو در دنیای دیجیتال معرفی کنید و پایگاه خود را  در دنیای دیجیتال ایجاد کنید یکی از روش های موثر داشتن  یک وب سایت شرکتی حرفه ای و یا شخصی برای معرفی کسب و کار و ارائه خدمات و یا محصولات شما می باشد تا بتوانید در مرحله اول برندینگ کنید و یا همان برند خود را معرفی نمایید و ذهنیت کاربران را نسبت به برند خود شکل دهید و با توجه به سرویس ها و خدماتی که ارائه می دهید ذهن کاربران را بعنوان برند خواص شکل دهید و اگر تجربه خرید از شما تجربه خوبی برایشان باشد شما در ذهن مشتری حک خواهید شد  تا با وجود رقبا مشتریان و یا کاربران از شما خرید نمایند.

در این وب سایت اخبار و اطلاعات خود و یا اخبار فعالیت های خود و  یا شرکت در نمایشگاه های مختلف را در اختیار کاربران قرار دهید.

وب سایت شرکتی حرفه ای، ویترینی از کسب و کار شما در فضای اینترنت است هر چه ویترین شما زیباتر باشد و از طراحی متفاوت تری استفاده شود  به شما کمک میکند تا بتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید و دیجیتال برندینگ در فضای اینترنت داشته باشید.

شما می توانید فرم های مختلف جهت ارتباط با مشتری مثل فرم سفارش و یا درخواست استعلام قیمت و یا فرم استخدام را در سایت خود قرار دهید.

شرکت فناوران ایما با توجه به تجربیات و استاندارهای برنامه نویسی در تلاش است تا با زیر ساخت حرفه ای که در اختیار دارد  به شما در معرفی هر چه بهتر ویتریتن یا همان وب سایت شما با طراحی گرافیکی قوی و سرعت بالا و ریسپانسیو بودن کمک نماید.

مزیت های وب سایت شرکتی فناوران ایما

  1. ریسپانسیو (بهینه شده برای موبایل، تبلت و دسکتاپ)
  2. سرعت لود بالا مطابق با استانداردهای گوگل
  3. کنترل پنل قدرتمند به همراه بررسی رتبه سایت شما در الکسا
  4. بررسی صفحه اینستاگرام شما جهت مانیتور کردن رقبا و ارائه گزارش
  5. قابلیت ماژول نویسی (شخصی سازی با توجه به کسب و کار شما)
  6. هاست (فضای میزبانی وب)، دامنه و پنل پیامک رایگان
  7. بروز رسانی خودکار ماژول ها و اطلاع رسانی امکانات جدید
  8. مشاوره در زمینه راه اندازی و تبلیغات کسب  و کار شما در فضای دیجیتال
  9. ماژول Chat و پشتیبانی آنلاین

نمونه طراحی وب سایت شرکتی

نمونه کار طراحی وب سایت شرکتی فناوران ایما

 

دریافت جدیدترین

ما را دنبال کنید