قوانین و مقررات استفاده از خدمات
گروه فناوران ایما

این توافقنامه ما بین گروه فناوران ایما که از این پس "مجری" نامیده میشود از یک سو و شما که در این توافقنامه "کاربر" و یا "مشترک" یا "خریدار" نامیده میشوید از سوی دیگر، منعقد گردیده و قابل اجرا می باشد. ورود به سایت مجری به آدرس https://ima-web.com، خرید هر یک از خدمات یا محصولات مجری، استفاده از سرویس رایگان و غیر رایگان مجری یا هرگونه معامله یا تراکنش با مجری مستلزم پذیرش تمامی قسمت های این شرایط و قوانین بوده. در صورت سفارش هر خدمات یا محصولی از مجری، شما این قوانین را پذیرفته اید.

این توافقنامه با استناد به ماده ده قانون مدنی از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. این توافقنامه به تایید طرفین رسیده است. کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به صورت کامل مطالعه نموده است و با استفاده از خدمات مجری یا پرداخت هر وجهی تمامی این قوانین را پذیرفته است و نیازی به اخذ امضاء از وی وجود ندارد و کاربر تنها یک نسخه چاپ شده از این قوانین را نزد خود نگهداری می نماید.

مسئولیت محتوی موجود در سایت

کاربر متعهد می شود از محتوی مجرمانه و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در سایت خود استفاده ننماید. در صورت استفاده از محتوی مجرمانه حق فسخ قرار داد و سرویس کاربر بدون بازگشت هزینه برای مجری محفوظ می باشد. مسئولیت هر گونه محتوی و تصاویر که کاربر در سایت خود استفاده می نماید بر عهده خود کاربر است و مجری هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

انتقال به غیر

کاربران بدون دریافت مجوز کتبی از گروه فناوران ایما مجاز به واگذاری هیچ یک از محصولات و خدمات مجری به دیگری نمی باشند. به طور کل هر گونه نقل و انتقال محصول یا خدمات به صورت بخش یا منافع آن به هر شکل تنها با اجازه کتبی مجری ممکن است. در صورت انجام هر نقل و انتقال بدون مجوز کتبی مجری، نقض این توافقنامه می باشد و دریافت کننده هیچ گونه حقی ندارد و تمام حقوق مربوط به کاربر انتقال دهنده می باشد.

اطلاعات صحیح

کاربر موافقت می نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمونه و بروز نگه دارد. مجری برای برقراری هر گونه ارتباطی با کاربر از اطلاعات ارائه شده استفاده می نماید و در صورت نادرست یا مبهم بودن اطلاعات ارائه شده مجری به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع یا به حالت تعلیق در آورد. همچنین مجری به صلاحدید خود این امکان را دارید از یک کاربر درخواست تایید هویت نماید و کاربر موظف به ارسال تصویر برابر اصل مدارک و هویتی و تایید محل سکونت خود می باشد. در غیر این صورت تا زمان تایید هویت سرویس کاربر به صورت تعلیق در می اید. در صورتی که مجری هنگام تکمیل فرایند خرید جهت تسریع در امور اقدام به دریافت و کنترل مدارک و اطلاعات کاربر ننماید پس از آن حق دریافت این مدارک همواره برای مجری محفوظ بوده و با عدم ارائه به موقع مدارک توسط کاربر، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و عواقب اطلاعات ناصحیح مستقیما بر عهده خریدار می باشد و مجری مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضا خریداران و نمایندگان آنها ندارد.

شرایط خرید وب سایت

از زمان ثبت نام در سایت به مدت هفت روز کاربر زمان دارد تا به صورت رایگان بر روی ساب دامینی از وب سایت شرکت که شرکت تعیین میکند دموی سایت خود را که یک وب سایت کامل است و دقیقا آنچه که قرار است بعد از پرداخت تحویل بگیرد را در اختیار داشته باشد و مدیریت بکند. هر زمان کاربر تصمیم به خرید وب سایت خود نمود با پرداخت آنلاین از طریق پنل کاربری میتواند وب سایت خود را روی دامین مورد نظر خود تحویل بگیرد. همچنین بعد از پرداخت وجه به مدت هفت روز در صورت نارضایتی کاربر و یا عدم تطابق وب سایتی که روی ساب دامین داشته و تست کرده است با وب سایتی که تحویل گرفته است، وجه پرداختی کاربر با کسر مبلغ هاست و دامین طی 48 الی 72 ساعت کاری عودت داده خواهد شد.

مالکیت سایت

مجری تنها کسی را به عنوان مالک واقعی سایت می شناسد که سایت را خریداری و به نام خود ثبت نموده باشد، مگر اینکه به وجه ملزمی نمایندگی او در خرید و به ثبت رساندن سایت ، محرز و مشخص شده باشد بنابر این در صورتی که مشتری برای خرید سایت، نماینده بفرستد و این نماینده بنام شخص خودش ثبت نماید، مجری مسئولیتی در این زمینه عهده دار نبوده.

ثبت و تمدید دامین

با توجه به اینکه مجری ثبت و یا تمدید دامین را به صورت واسط انجام می دهد. عدم پذیرش ثبت یا تمدید توسط ثبت کننده بین المللی یا آی آر به هر دلیلی، مسئولیتی را متوجه مجری نخواهد کرد.

اختلافات بر سر مالکیت

در صورت اختلاف بر سر مالکیت سایت، رفع هر گونه اختلافات میان طرفین، خارج از محدوده خدمات و حوزه اختیارات مجری می باشد و هر یک از طرفین دعوی می بایست درخواست خود را از مراجع ذی صلاح اعم از پلیس فتا و یا سایر مراجع قضایی دنبال نمایند. مشترک موافقت می نماید در این حالت، مجری می تواند تا زمان تعیین شدن حکم مراجع قضایی به صلاحدید خود و با توجه به اطلاعات دریافتی از طرفین مثل رسید پرداخت، قرارداد بین طرفین و ... وب سایت را به هر کدام از طرفین تحویل دهد و یا اینکه موقت دسترسی به مدیریت سایت را قطع نماید.

امنیت حساب

مشترک متعهد میگردد محرمانه بودن رمز عبور و اطلاعات حساب های خود در مجری را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که به وسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک می باشد و چنانچه استفاده غیر مجاز صورت گیرد کاربر باید سریعا به مجری اطلاع دهد. بدیهی است که مجری هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه ضرر به دلیل استفاده فرد دیگر از رمز عبور یا اطلاعات حساب شما را نمی پذیرد. کاربر به دلایل امنیتی باید از رمز عبور ساده استفاده ننماید و رمز خود را در جای امن نگهداری نماید.

وضعیت اضطرای

مجری هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم اجرای تعهدات خود در هنگام مواردی که خارج از کنترل مجری است مانند بلایای طبیعی، جنگ، آشوب اجتماعی، تحریم، اعتصاب، محدودیت های دولتی و ... را ندارد. با این حال در هنگام بروز چنین مشکلاتی مجری تمام تلاش خود را انجام می دهد که وقفه یا مشکلی برای سرویس مشترک به وجود نیاید.

تمدید سرویس مشترک

تاریخ تمدید یک سرویس بعد از اتمام مدت اشتراک خریداری شده توسط کاربر است و مجری هیچ مسئولیتی در قبال نگهداری و یا ارائه اطلاعات کاربر پس از اتمام سرویس کاربر را نخواهد داشت. همچنین مجری از تمامی راه های ممکن تلاش می کند به کاربر جهت تمدید سرویس اطلاع رسانی نماید و در صورتی که کاربر به هر دلیلی اطلاعیه ای از سمت مجری دریافت ننماید هیچ مسئولیتی با مجری نیست.

تغییر در قیمت

مجری هر زمان مجاز می باشد به هر دلیلی اقدام به تغییر در قیمت خدمات خود نماید و تغییر قیمت در صورت حساب دوره های بعدی مشتری اعمال خواهد شد.

اقدام قانونی علیه مجری

کاربر متعهد می شود چناچه شکایتی علیه مجری در حال اجرا یا ارسال دارد، قبل از اقامه دعوی ابتدا به صورت کتبی و از طریق ارسال یک نامه با امضاء کاربر به کپی کارت ملی از طریق پست سفارشی به دفتر مرکز مجری، جهت اطلاع مجری ارسال نماید و مجری حداکثر 20 روز پس از دریافت نامه فرصت دارد تا تلاش کند مشکل کاربر را از طریق فنی یا غیر فنی حل نماید. قصور از جانب کاربر در مورد ارسال اطلاعیه به مجری به منزله نقض این توافقنامه می باشد.

حریم شخصی و اطلاعات محرمانه

تمامی اطلاعات کاربران نزد مجری محفوظ می باشد و مجری متعهد می شود تحت هیچ شرایطی اطلاعات کاربران را به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ارائه نکند مگر با حکم مراجع قضایی. مجری تمام سعی خودش را برای حفظ اطلاعات کاربران انجام میدهد ولی در صورتی که این اطلاعات به هر طریقی مانند استراق سمع دزدیده شود، مجری هیچ مسئولی در رابطه با امنیت اطلاعات در سرور های خود را نمی پذیرد.

نسخه پشتیبانی داده ها

مجری در تمامی سرویس های خود اقدام به تهیه نسخه پشتیبان از کل سرور به صورت دوره های هفتگی می نماید. این نسخه پشتیبان صرفا جهت عملیات داخلی مجری می باشد و ممکن است شامل اطلاعات یک کاربر خاص نباشد. کاربر می پذیرد مسئولیت نگهداری از اطلاعات بر عهده خودش می باشند. در صورت بروز هر مشکلی مجری تمام سعی خود را انجام می دهد تا اطلاعات کاربر را برگرداند و در صورتی که به هر دلیل امکان بازگرداندن اطلاعات کاربر از نسخه های پشتیبان مجری وجود نداشته باشد هیچ مسئولیتی متوجه مجری نخواهد بود.

نشر اکاذیب و ایجاد مزاحمت برای مجری

در صورت هرگونه اقدام که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم باعث لطمه مالی و غیر مالی (اعتبار، شهرت و ...) به مجری شود یا ایجاد مزاحمت مجری و زیر مجموعه ان مانند کارمندان، وب سایت و ... یا هر گونه توهین به مجری، کارمندان و ... به هر نحوی سرویس کاربر سریعا بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و مجری فرد مذکور را به مراجع ذی صلاح معرفی خواهد نمود. در صورتی که کاربر به صورت مستقیم و غیر مستقیم خسارت مالی و غیر مالی به مجری وارد گرداند، کاربر مسئول جبران آن خواهد بود.

مالکیت معنوی

کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی مجری می باشد. کاربر موافقت می کند که هیچ سود یا امتیازی در این مالکیت معنوی به وی منتقل نمی شود.

حداقل سن

کلیه کاربران مجری می بایست حداقل 18 سال تمام داشته باشند و در صورتی که برای افراد زیر 18 سال سرویس توسط قیم قانونی وی تهیه شود، وی قانونا مسئول رعایت قوانین و شرایط مجری می باشد.

لغو سرویس

اکثر سرویس های مجری شامل استفاده رایگان قبل از خرید برای اطمینان کاربر از کیفیت سرویس و خدمات دریافتی می باشد. بدیهی می باشد در صورتی که کاربر به هر دلیل شامل عدم رضایت از کیفیت، عدم بر اورده شدن نیازش، عدم آگاهی قبل از خرید، اشتباه در خرید یا هر دلیل دیگر اقدام به لغو سرویس خود نماید هیچ مبلغی تحت هیچ شرایطی به کاربر بازگردانده نخواهد شد.

تغییرات آینده این توافقنامه

کلیه کاربران موظف به رعایت تمامی قوانین این توافقنامه می باشند. با این حال این قوانین کامل و جامع نبوده و مجری این حق را دارد هر زمانی یکی از بندهای این توافق را حذف یا تغییر نماید یا اینکه بند جدید اضافه نماید. خریدار موظف هست همواره این قوانین و شرایط را مطالعه نمونه و از آن اطلاع یابد. عدم اطلاع کاربر از قوانین تغییر یافته باعث رفع مسئولیت کاربر نخواهد بود. خریدار اعلام می دارد با تمامی تغییراتی که در آینده در این توافقنامه ممکن است اعمال شود از ابتدا موافقت می نماید.

مطالعه این توافقنامه

مطالعه دقیق و کامل این توافقنامه و پذیرش کامل آن برای تمامی کاربر مجری الزامی است. این توافقنامه در محل سفارش در سایت مجری قرار داده شده است و کلیه کاربران پیش از هرگونه پرداخت وجهی این توافقنامه را باید تایید کنند و هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از این موافقت نامه پذیرفته نمی باشد.

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>