تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات گروه فناوران ایما

تبلیغات آنلاین، بسیار هدفمند ترتبلیغات سنتی

در روش سنتی وقتی محصولی و یا خدمتی را تبلیغ می‌کردیم، اینکه تبلیغ ما چقدر تاثیر داشته و هدفمند بوده، برای ما مبهم بود. اما به لطف تکنولوژی و ظهور ابزاری حرفه ای که برای آنالیز محیط های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند، اینکه چند نفر تبلیغ را دیده‌اند و یا بر روی آن کلیک کرده‌اند برای ما واضح و روشن است. تعرفه تبلیغات نوین مبحثی است که قرار است درباره آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و عواملی که بر قیمت نهایی تاثیر می‌گذارند را معرفی خواهیم کرد.

برای معرفی بهتر محصولات خود و استفاده از بستر مناسب اینترنت برای معرفی محصول خود، با فناوران ایما در ارتباط باشید و خدمات یا میزان فروش محصولات خود را ارتقا دهید.

 

تعرفه تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی یا Pay Per Click، که شما فقط به ازای کلیکی که بر روی محتوای تبلیغاتی شما انجام شود هزینه پرداخت می‌کنید. به این معنی که اگر محتوای تبلیغاتی شما، کلیک نشود هیچ هزینه ای پرداخت نمی‌کنید. عواملی که بر تعرفه تبلیغات کلیکی موثر هستند شامل موارد زیر هستند.

  • کلمات کلیدی: اولین عامل در تعرفه تبلیغات در این روش، کلمه کلیدی است. هرچه تعداد کلمات کلیدی شما بیشتر باشد، هزینه نیز بیشتر است.
  • نرخ کلیک(CRT): نرخ کلیک یا Click-through Rate است که در واقع هرچه تبلیغات شما بیشتر انتخاب شوند هزینه نیز بیشتر است. چنانچه مایل هستید درباره این روش بیشتر بدانید و یا با کلیک های واقعی، میزان هزینه را کاهش دهید با ما در ارتباط باشید.
  • رتبه محتوای تبلیغاتی شما: که عددی است که با توجه به تعداد کلیک ها و امتیاز کیفیت کلیک ها محاسبه می‌شود. هرچه عدد بیشتر باشد تعرفه تبلیغات نیز بیشتر است.
  • فضای رقابتی: هرچه رقبای شما بیشتر در فضای تبلیغاتی حضور داشته باشند، فضایی که به محتوای شما اختصاص داده خواهد شد، هزینه بیشتری خواهد داشت.

 

البته عوامل دیگری نیز بر تعرفه تبلیغات کلیکی تاثیر دارند. عواملی همچون فصلی بودن تبلیغات و یا مناسبت‌های خاص . باید در نظر داشته باشید که هزینه این شیوه تبلیغاتی می‌تواند زیاد باشد.

 

 

تعرفه تبلیغات پیامکی

همه ما با تبلیغات پیامکی و پیام هایی که توسط شرکت های خاص که هیچ وقت تمام نمی‌شوند، آشنایی داریم. میزان اثرمندی تبلیغات پیامکی بسیار سودمند تر از تلویزیون و رادیو است و میزان اثربخشی آنها 12 تا 15 درصد است در حالی که رسانه های همچون تلویزیون یک تا دو درصد است.

برای اینکه تبلیغ از طریق ارسال پیامک هدفمند باشد، تعداد کاراکتر ها باید در حدود 160 تا باشند. با این وجود ممکن است بعضی از پیامک ها تعداد بیشتری داشته باشند، موردی که بر هزینه نهایی تاثیر می‌گذارد. از موارد دیگر که بر تعرفه تبلیغات پیامکی تاثیر دارند می‌توان به دامنه افراد هدف و همچنین زمان ارسال آن اشاره کرد.

 

تعرفه تبلیغات ایمیلی

با تبلیغات ایمیلی هم آشنا هستید. ولی به عنوان توضیح اضافه هنگامی که عضو سایتی می‌شوید و قبول می‌کنید برای شما اعلان‌ها و یا پیشنهادهایی را بفرستند، بعضی از این اعلان ها در قالب ایمیل ارسال می‌شوند که به آن تبلیغات ایمیلی یا email marketing می‌گویند. برای آشنایی با عواملی که بر تعرفه تبلیغات ایمیلی تاثیر دارند با ما همراه باشید.

 

عواملی که بر هزینه نهایی این شیوه تبلیغات تاثیر دارد، به سه دسته تقسیم بندی می‌شوند:

  • Email marketing software (ESP) یا نرم‌افزاری که برای بازاریابی خود استفاده می‌کنید. که خود عواملی که بر تعرفه ESP تاثیر دارند شامل، تعداد مشترکین، تعداد ایمیل های ارسالی و ویژگی های اضافی نرم‌افزار است.
  • کمپین ایمیل یا Email Campaign: کمپین ایمیل یعنی اینکه تصمیم بگیرید چه محتوایی را برای چه گروهی ارسال کنید. که خود به عواملی چون طراحی گرافیکی و محتوای ارسالی وابسته است.
  • عامل موثر آخر نیز تعداد مشترکین شما است. برای کاهش هزینه های خود می‌توانید، کاربران غیر فعال را از لیست خود پاک کنید و هزینه های خود را کاهش دهید.

 

تعرفه تبلیغات در شبکه های اجتماعی

آمار استفاده از شبکه های اجتماعی در کشور ما زیاد است. به خصوص برای برنامه ای همچون اینستاگرام که در رتبه هفتم بیشترین میزان کاربران و با حدود 30 درصد از جمعیت خود هستیم.

عواملی که بر تعرفه تبلیغات شبکه های اجتماعی تاثیر می‌گذارند شامل موارد زیر هستند:

  • اولین مورد، حساب و یا شخصی است که قرار است محتوای شما را تبلیغ کند. هرچه کاربران بیشتری فرد را دنبال کنند، هزینه تبلیغات نیز بیشتر است.
  • زمان نمایش پست: اینکه پست چه ساعتی از شبانه روز منتشر شود و اینکه فقط تبلیغ شما باشد و یا با تبلیغ دیگری همراه باشد، نیز بر قیمت تاثیر دارد.
  • مورد دیگر هزینه طراحی و یا تولید محتوای پست است که شامل هزینه اضافی است.

 

تعرفه تبلیغات ویدیویی

مورد آخر که در اینجا ارائه می‌شود، عوامل موثر بر تعرفه تبلیغات ویدیویی است که با تبلیغات تلویزیونی متفاوت است. ماهیت این نوع ویدیوها کوتاه است که به معرفی محصول و یا نقد آن می‌پردازد و در شبکه های اجتماعی و یا یوتیوب و یا سایر سایت ها منتشر می‌شود. عواملی که بر تعرفه تبلیغات در این روش تاثیر دارند، عواملی است که مربوط به ساخت ویدیو است. مانند مدت زمان آن، مراحل پس از تولید و پس از تولید، تیم بازیگری، کارهای گرافیکی خاص و یا سایر موارد

برای بهره مندی و آشنایی بیشتر با روش های تبلیغاتی و تعرفه انواع تبلیغات دیجیتال، میتوانید در وب سایت گروه فناوران ایما ثبت نام کرده و از طریق پنل کاربری خود، درخواست تبلیغات خود را ثبت نمایید.

n

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>