خدمات فناوران ایما

سیستم تلفنی VOIP

سیستم تلفنی VOIP

طراحی سیستم تلفنی ویپ :

به جرات می توان گفت امروزه تلفن پایه و اساس تمامی کسب و کارها است در واقع قبل از شروع فعالیت هر مجموعه ای در هر صنفی ابتدا ارتباط تلفن آن مجموعه برقرار می شود. وقتی صحبت از تلفن به میان می آید غالبا سیستمی برای مدیریت تلفن های یک مجموعه لازم است تا با استفاده از آن بتوان خطوط ورودی شهری را به مقاصد مشخص مجموعه شما ارتباط داد. اما این کل ماجرا نیست سیستمی که برای این منظور در نظر گرفته می شود سیستم تلفن سانترال است.

اما سانترال ها از لحاظ امکانات تفاوت‌هایی و گاها دردسرهایی هم دارند به این منظور و برای رفع این مشکلات نسل جدید سانترال ها یا همان سیستم های تلفنی مبتنی بر شبکه که همان سیستم تلفنی ویپ (Voice Over Ip) می‌باشد پا به میدان گذاشته و در میان شرکت های کوچک و سازمان های بزرگ محبوبیت بسیاری دارد.

مجموعه فناوران ایما یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی و توسعه سیستم تلفنی ویپ می باشد و خدماتی از قبیل طراحی و راه اندازی سیستم تلفنی ویپ، ایجاد سیستم منشی تلفنی جهت ایجاد چرخه کاری، ایجاد صف های تماس، ایجاد داخلی های مجزا حتی روی چندین خط را ارائه می دهد تا نه تنها یک سیستم تلفنی مدرن داشته باشید بلکه با توسعه آن بتوانید کلیه تماس های ورودی و خروجی را مدیریت و رصد کنید.

چرا سیستم تلفنی VOIP؟

دریافت جدیدترین

ما را دنبال کنید