برآورد هزینه طراحی سایت

برآورد هزینه طراحی سایت

برآورد هزینه طراحی سایت گروه فناوران ایما

طراحی یک وب سایت به شیوه ای عالی و مناسب، فقط به وجود تیم طراحی متخصص و با توانایی های بالا وابسته نیست، بلکه زمانبندی انجام پروژه و میزان هزینه طراحی سایت به ازای وب سایتی که درخواست کرده اید، نیز نقش مهمی دارد. اینکه چه هزینه ای پرداخت می‌کنید مهم است، اما مهمتر از آن، وب سایتی است که به ازای پرداخت آن هزینه تحویل می‌گیرید.

آنچه در ادامه می‌خوانید عواملی هستند که بیشترین تاثیر بر قیمت نهایی طراحی وب سایت را دارند.

  • سفارشی سازی

یک وب سایت باید همانند برند تجاری خاص باشد. اگرچه می توان از یک طراحی به عنوان الگو برای ایجاد وب سایت استفاده کرد، اما همه عناصر دیگر باید ایجاد شوند تا نشان دهنده خلاقیت و یونیک بودن وب سایت باشد. هر چه میزان درخواست های سفارشی سازی شما بیشتر باشد، هزینه طراحی سایت نیز به مراتب بیشتر خواهد شد. گروه فناوران ایما، با استفاده از تیمی متخصص امکان هر شخصی سازی را با هزینه ای مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد.

  • درخواست Animation خاص

تصمیم گیری درباره قرار دادن تصاویر متحرک در وب سایت بسیار مهم است. استفاده از انیمیشن در وب سایت، می‌تواند ارتباط کاربر با خدمات شما را افزایش دهد و حتی باعث رضایت بیشتر کاربر گردد. اجرای برخی از انیمیشن‌ها نسبتاً ساده است در حالی که برخی دیگر می توانند زمان بر و پیچیده باشند و باعث افزایش هزینه طراحی وب سایت شوند. اما تاثیر بالایی را بر کاربران و ایجاد یک تجربه کاربری لذت بخش دارند.

  • سطح دسترسی های مختلف

وب سایتهای پیچیده و بزرگ برای کارهای اصلی به مجوزهای منحصر به فرد اداری و یا افراد با رتبه های شغلی مختلف نیاز خواهند داشت. به عنوان مثال، نیاز دارید که وب سایت با توجه به وضعیت عضویت کاربر، رفتار متفاوتی داشته باشد. یا ممکن است تمایل داشته باشید افراد خاصی اجازه ویرایش وب سایت و یا بخش های مختلف آن را داشته باشند. در صورت نیاز به سطح دسترسی های مختلف، سیستم مدیریت قوی تر و با جزئیات بیشتری نیاز خواهید داشت و این یعنی کار و زمان بیشتر برای توسعه وب سایت است که هزینه طراحی سایت را افزایش می‌دهد.

  • تعداد الگوهای درخواستی

هر صفحه ای که قالبی متفاوت داشته باشد به عنوان یک صفحه طراحی شده با الگوی متفاوت تلقی شود. الگوهای منحصر به فرد به برنامه نویسی و طراحی بیشتری نیاز خواهند داشت که باعث افزایش هزینه می‌شود. الگوهای یک سایت تجاری کوچک محدود هستند اما وب سایت یک شرکت بزرگ می‌تواند بیش از 20 قالب و الگوی مختلف داشته باشد.

  • اضافه کردن امکانات تجاری مورد نیاز

اضافه کردن بعضی از فرایندهای کسب و کار  به وب سایت و یا خدماتی که ارائه می‌دهید هزینه طراحی سایت، را افزایش می‌دهند به عنوان مثال، امکان پیگیری موجود بودن کالا از طریق وب سایت، پشتیبانی یا درخواست های فنی، آپدیت کردن قیمت کالاها در هر لحظه و یا سایر ویژگی های دیگر.

  • امکانات گزارش‌گیری

برای تجزیه و تحلیل عملکرد وب سایت ممکن است نیاز به گزارش های مختلف از میزان ترافیک وب سایت و یا عملکرد سایر بخش های آن داشته باشید. ارائه مجموعه خاصی از داده ها و نمایش آنها در قالب گزارش به زمان نیاز دارد و باعث افزایش هزینه طراحی سایت می‌شود. اما به شما در جهت اتخاذ تصمیم با  آگاهی بیشتری کمک می‌کند.

  • تعداد لینک ها و label

اگر صفحات وب سایت شما به لینک های زیادی احتیاج دارد و به  همان اندازه به labels برای مدیریت لینک ها نیاز داشته باشید، هزینه طراحی سایت افزایش خواهد یافت چون به وقت بیشتری برای اجرا نیاز دارد.

  • سایت Static باشد یا داینامیک

اگر به دنبال وب سایتی هستید که با کاربر تعامل ندارد، طراحی یک سایت استاتیک برای شما مناسب است. مانند وب سایتی که آگاهی دهنده است و محتوایی در آن به صورت منظم منتشر می‌شود و تغییر زیادی نمی‌کند. اگر خواسته شما یک وب سایت تجاری است که صفحات آن دائماً در حال تغییر و بروزرسانی بیشتر بخش های وب سایت شما باید داینامیک باشد (یعنی خودتان از طریق پنل مدیریت امکان اعمال تغییرات روی آن صفحات و بخش های وب سایتتان داشته باشید) زیرا باید امکان تعامل با کاربر را فراهم کنید و درگاه های پرداخت و سایر جنبه های تجاری مانند پیوند دادن به حساب های بانکی را در اضافه کنید. هزینه طراحی سایت استاتیک کمتر از داینامیک است.

البته عوامل دیگری چون استفاده از CMS ها در طراحی، تعداد صفحات وب سایت، میزان امنیت یک وب سایت، حجم داده ها و بسیاری از عوامل دیگر بر هزینه نهایی طراحی وب سایت تاثیر دارند.

گروه فناوران ایما، علاوه بر بهره مندی از تیمی متخصص و با توانایی های بالا، و انجام پروژه های برتر در بخش های مختلف، به دنبال کسب رضایت مشتری و توسعه کسب و کار شماست. و تلاش می‌کند تا با ارائه هزینه های مناسب طراحی وب سایت و تحویل وب سایت در زمان مقرر و با کیفیت و عملکرد عالی، به این مهم دست پیدا کند.

n

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>