سولات متداول تعرفه ها

سولات متداول تعرفه ها

سولات متداول تعرفه ها گروه فناوران ایما

 

♦ هزینه طراحی وب سایت در فناوران ایما به طور کلی چگونه است؟

هزینه طراحی سایت در گروه فناوران ایما به دو صورت محاسبه میشود، حالت اول طراحی وب سایت با استفاده از سایت ساز ایما و استفاده از قالب‌های آماده و حالت دوم طراحی وب سایت به صورت کاملاً اختصاصی می‌باشد.

 

♦ منظور از قالب های آماده همان cms های آماده مانند وردپرس است؟

خیر، قالب های آماده سایت ساز ایما، در فناوران ایما با زبان PHP کدنویسی شده اند و سیستم مدیریت محتوا آماده نظیر وردپرس و جوملا نیستند.

 

♦ تعرفه طراحی سایت با سایت ساز ایما چقدر است؟

طراحی وب سایت با استفاده از سایت ساز ایما برای وب سایت های شرکتی 2 میلیون تومان و برای وب سایت فروشگاهی 2 میلیون و 500 هزار تومان می باشد (که البته در حال حاضر چون جشنواره هست با 60 درصد تخفیف محاسبه میشه)

 

♦ هزینه طراحی سایت اختصاصی در فناوران ایما چگونه است؟

تعرفه طراحی سایت اختصاصی کاملاً به نوع پروژه، امکانات و ویژگی های مورد نظر آن بستگی دارد و از 9 میلیون تومان شروع می‌شود.

 

♦ تفاوت وب سایت شرکتی با وب سایت فروشگاهی چیست؟

مهم‌ترین تفاوت وب سایت شرکتی با فروشگاهی این است که در وب سایت فروشگاهی قسمتی از سایت برای نمایش و وارد کردن محصولات است اما در وب سایت شرکتی صفحه محصولات وجود ندارد و جایگزین آن صفحات دیگر تحت عنوان خدمات و پروژه‌ها (نمونه کارها) وجود دارد.

 

♦ فناوران ایما چه خدمات ویژه ای برای مشتریان در نظر گرفته؟

گروه فناوران ایما خدمات رایگانی مانند دامنه ir ، ریسپانسیو بودن سایت ، سئو بیس بودن سایت، آموزش پنل مدیریت و پشتیبانی مادام العمر سایت را برای کارفرمایان در نظر گرفته است.

 

♦ آیا امکان افزودن امکانات اضافه (ماژول) به سایت طراحی شده با سایت ساز وجود دارد؟

بله، به دلیل اینکه سایت های طراحی شده با سایت ساز ایما کاملاً کدنویسی شده اند، امکان افزودن ماژول به آن نیز وجود دارد.

 

♦ هزینه افزودن ماژول و امکانات اضافه به سایت چقدر است؟

باید بعد از اتمام کار طراحی وب سایت خود، از طریق تیکت در پنل کاربری، درخواست ماژول و امکانات اضافه مورد نظر خود را مطرح کنید و منتظر بمانید تا پس از بررسی گروه فنی به شما اعلام هزینه شود.

 

♦ آیا فناوران ایما ضمانت بازگشت وجه هم دارد؟

برای مشتریان عزیز این ویژگی رو در نظر گرفتیم که از زمان پرداخت وجه به مدت یک هفته (7 روز) ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط داریم، یعنی اگر از سایت ساز ایما خوشتون نیومد یا به هر دلیل دیگه نخواستین ازش استفاده کنید قبل از اینکه از زمان پرداخت وجه یک هفته بگذره میتونید درخواست استرداد وجه بدین و مبلغ وب سایت بهتون برگشت داده بشه.

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>