طراحی وب سایت هنری

طراحی وب سایت هنری

طراحی وب سایت هنری

معمولا برای نمایش آثار هنری به یک نمایشگاه نیاز است ولی از آنجایی که اجاره این نمایشگاه ها بسیار بالا است و نیاز به درآمد بالا دارد و بسیاری از هنرمندان به این دلیل در نمایش آثار هنری خود ناموفق بوده اند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده همگانی از اینترنت تا حدودی این مشکل رفع شده است و شما می توانید با طراحی وب سایت هنری آثار خود را به نمایش بگذارید.

همچنین در کنار آثار هنری خود می توانید توضیحاتی در مورد هر یک از این آثار در سایت قرار دهید تا بازدیدکنندگان و مخاطبان بتوانند راحت تر این آثار را درک کنند.

با طراحی سایت دیگر نیازی به اجاره و هزینه های اضافی نیست و با یک طراحی وب سایت می توانید یک نمایشگاه دائمی در فضای مجازی داشته باشید و آثار خود را با کاربران به اشتراک بگذارید.

 

بخش های مختلف برای طراحی وب سایت هنری

یک سایت هنری با توجه به نوع آثار و اهداف خود می تواند بخش های مختلفی را داشته باشد از جمله آن ها عبارت است از:

اولین بخش مورد نیاز برای طراحی وب سایت هنری یک صفحه جداگانه برای بیوگرافی هنرمند است که در این صفحه بهتر است اطلاعاتی در مورد هنرمند و زندگینامه او و سوابق کاری او نوشته شود و اطلاعاتی در مورد آثار هنری و تمامی نمایشگاه هایی که در آن ها شرکت کرده است را در این صفحه درج کند و بنویسد.

دومین بخش این سایت بهتر است که برای معرفی نمونه کارها طراحی شود که این بخش جز مهمترین قسمت یک وب سایت هنری است که در آن باید یک گالری مربوط به آثار ساخته شود که طبق اصولی خاص دسته بندی شود و توضیحات هر کدام در کنار عکس مربوط نوشته شود.

بخش بعدی یک وب سایت هنری برای کسانی که قصد فروش آثار خود را دارند طراحی یک سیستم فروشگاهی است که می توانید به صورت اینترنتی محصولات خود را به فروش برسانید و هزینه آن را هم از طریق درگاه های بانکی دریافت نمایید.

برای جذب بیشتر کاربران و مخاطبان می توانید که یک صفحه ای مرتبط با اخبار طراحی کنید که در آن درباره حوادث روزانه و رویداد های هنری و همچنین درباره نمایشگاه ها و جشنواره های هنری در حال برگزاری صحبت کنید و بعد به انتقاد و بازتاب این نوع نمایشگاه ها بپردازید.

همچنین برای دسترسی راحت تر مخاطبان و کاربران با شما می توانید لینک پیج ها و صفحات اجتماعی خود مثل اینستاگرام، فیسبوک و یوتیوب و... را در صفحه وب سایت درج کنید تا مخاطبان از این طریق بتوانند شما و آثارتان را دنبال کنند.

علاوه بر این موارد می توانید بخش هایی مثل ایجاد سیستم باشگاه هواداران، نمایش آمار بازدیدکنندگان، ارسال خبرنامه ها و... را در وب سایت خود طراحی نمایید.

باید این نکته را در نظر داشت که طراحی وب سایت هنری برای اینکه پربازدید و در زمینه خود موفق باشد حتماً به صورت اصولی ساخته و طراحی شود و طراحی آن به دست افراد متخصص در این زمینه انجام شود. شما برای طراحی یک سایت هنری خوب می توانید به گروه فناوران ایما اعتماد نمایید. گروه ایما با به کارگیری افراد متخصص در این زمینه درخواست شما را به طور کامل بررسی کرده و طبق درخواست شما برایتان طراحی را انجام می دهد.

 

ویژگی وب سایت هنری

طراحی وب سایت هنری ویژگی هایی دارد که از جمله آنها عبارت است از: سایت هنری شما این ویژگی را دارد که می تواند از اتصال و اشتراک گذاری مطالب شما در شبکه های اجتماعی پشتیبانی کند.

این صفحات سایت دسته بندی لازم که با نوع هنر و آثار شما باشد را داراست و متناسب با نوع هنر شما می توانید آن را طبقه بندی نمایید.

ویژگی دیگر این سایت طراحی صفحه ای جداگانه (صفحه تماس با ما)  برای برقراری ارتباط از طریق تلفن، ایمیل و... است که هم از این طریق می توانید با کاربر گفتگو انجام دهید و از انتقادات و پیشنهادات آنها استفاده نمایید.

همچنین علاوه بر به اشتراک گذاری عکس ها و تصاویر خود می توانید ویدئو مربوط به آثار را در وب سایت هنری خود قرار دهید و با دیگران به اشتراک گذارید.

علاوه بر این موارد می توانید که نمایشگاه های آنلاین در وب سایت خود ایجاد کنید و آثار خود را به صورت آنلاین به نمایش گذارید.

ویژگی دیگر این وب سایت ها فروش محصولات و آثار هنری خود به صورت آنلاین است و دریافت هزینه های آن از طریق کارت های الکترونیکی است.

برای بازدهی بیشتر و داشتن یک وب سایت هنری بهتر است که به طور مرتب به روزرسانی شود و مقالات و تصاویر مربوط و همچنین استفاده از مقالات آموزشی مرتبط با هنر می تواند در جذب کاربر موثر باشد.

طراحی یک سایت از نظر ظاهر بسیار مهم است که جذاب باشد و در همان نگاه اول نظر مخاطب را به خود جلب کند.

همچنین امنیت بالا در موفق بودن یک سایت بسیار مهم است و مطمئن بودن مخاطب از سایت باعث می شود که با خیال راحت وارد سایت شده و اگر خریدی دارد با آن را انجام دهد. سرعت بالا سایت یکی دیگر از عوامل موثر جذب مخاطب به سایت هنری است.

 

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>