تعرفه طراحی گرافیکی

تعرفه طراحی گرافیکی

تعرفه طراحی گرافیکی گروه فناوران ایما

طراحی گرافیک، درگیر کردن چشم ها و جذب مخاطب

در اینجا قصد داریم شما را با فاکتورهایی که بر تعرفه طراحی گرافیکی تاثیر می‌گذارند بیشتر آشنا کنیم. انواع طراحی های گرافیکی که در گروه فناوران ایما  انجام میشود عبارتند از پست های اینستاگرامی، اسلایدر و بنر وب سایت، لوگو، بروشور و ...

تولید محتوا فقط شامل تولید محتوای متنی مناسب نیست و در کنار محتوای عالی، ابتدا باید با طراحی گرافیکی و ایجاد جلوه های بصری زیبا، چشم ها و توجه کاربران را به خود جذب کنید. قوانینی در ترکیب رنگ ها، چینش، اندازه عناصر مختلف و ترکیب آنها وجود دارد که نیازمند تخصص و تجربه طراحی زیاد است. برای اینکه وب سایت و یا صفحه جذابی داشته باشید و یا حتی برای اینکه لوگویی خاص که متفاوت بودن را در ذهن کاربران تداعی کند، کافی است با ما ارتباط بگیرید تا آمیزه تخصص و تجربه را در طراحی عالی به شما تقدیم کنیم.

 

تعرفه طراحی گرافیکی، بنر و اسلایدرهای وب سایت

طراحی بنر و اسلایدرهای وب سایت از نمونه دیگر مهم طراحی گرافیکی است. عوامل مهم در تعیین هزینه طراحی گرافیکی وب سایت در ادامه آورده شده است:

 • اولین عامل، سایز بنر و یا اسلایدرها است. هرچه سایز طراحی بیشتر باشد، به وقت بیشتری برای انجام نیاز است.
 • عامل دیگر، حجم کار است که در واقع ممکن است برای طراحی جلوه های گرافیکی به چندین طراحی و یا یک طراحی و در سایزهای مختلف نیاز است. همه با این ویژگی آشنا هستیم(حالت اسلایدها که ممکن است شامل چندین تصویر کوچک باشد).
 • مورد سوم، میزان خاص بودن طراحی و یا ویژگی هایی است که کاربر از طراح درخواست می‌کند، عوامل متعددی مانند نوع تصویر (تصویر عکس واقعی باشد یا وکتور)، آیتم های درخواستی داخل تصویر و... در تعیین مبلغ طراحی گرافیکی برای بنر و اسلایدر های سایت موثر است.
 • و مورد آخر نیز تیم طراح است. هر چه مارک طراح معروف تر باشد، تعرفه طراحی گرافیکی بیشتر است.

اگر در جستجوی طراحی خاص و زیبا برای قسمت های مختلف وب سایت خود هستید تا جلوه های بصری وب سایت خود را بهبود ببخشید، میتوانید از طریق ثبت نام و ثبت سفارش محتوای گرافیکی خود در سایت گروه فناوران ایما با صرف هزینه ای مناسب، طراحی گرافیکی مناسب و مورد علاقه ی خود را دریافت کنید.

 

تعرفه طراحی گرافیک، ادیت و ریسایز تصاویر محصولات وب سایت

عوامل زیادی هستند که در تعیین تعرفه ادیت و ریسایز تصاویر محصولات مهم هستند، که دو مورد از مهمترین این عوامل عبارتند از: میزان ادیت مورد نیاز برای تصاویر محصولات شما (هر تصویر به چه میزان ادیت و تغییرات نیاز دارد) و دوم حجم و تعداد تصاویر محصولات است.

گاهی برای نمایش محصول از ویدئوهای کوتاه استفاده میشود، که لازم به ذکر است که هزینه ادیت ویدیو از عکس بیشتر است. چون نیاز به تخصص بالاتر و صرف زمان بیشتری دارد.

 

عوامل موثر بر تعرفه طراحی گرافیکی، پست و استوری اینستاگرام

اینستاگرام رسانه ای است که برای جذب مخاطبان خود به خلاقیت زیادی نیاز دارید. چون اساسا اینستاگرام جایی برای اشتراک گذاری محتوای تصویری است و قبل از هر چیزی، ظاهر پست و یا استوری است که کاربران را به خواندن متن ترغیب می‌کند. تعرفه طراحی محتوای اینستاگرامی به عوامل زیر وابسته است:

 • تعداد Follower ها

طراحی پست و استوری برای پیجی که 100 نفر Follower داشته باشد کمتر از طراحی محتوا برای پیجی است که چند میلیون دنبال کننده داشته باشد. چون انتظار می‌رود که محتوا گرافیکی تولید شده خاص تر باشد.

 • نوع پست

عامل دوم در تعیین تعرفه طراحی گرافیکی، نوع پست است. به طور طبیعی هزینه طراحی ویدیو بیشتر از ایجاد یک عکس است. چون به کار بیشتری نیاز دارد. در ضمن هر چه اندازه و زمان ویدیو بیشتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر است.

 • موضوع پست

بعضی از پست ها و استوری ها هستند که به دلیل شرایط رقابتی و یا خاص بودن به کار بیشتری نیاز دارند که باعث افزایش قیمت نیز می‌شوند.

 • ابزار مورد استفاده

این مورد شامل ایجاد جلوه های گرافیکی خاص به ویدیوها و یا عکس ها با استفاده از نرم‌افزار های خاص است است که خود شامل هزینه اضافی است.

 • حجم پست ها و یا استوری ها

هر چه تعداد طراحی های گرافیکی خواسته شده کاربران بیشتر باشد، هزینه نیز به مراتب بیشتر میشود.

 

تعرفه طراحی گرافیک، طراحی لوگو

لوگو، عنوان مهمی است که در انتخاب آن باید خیلی دقت کنید؛ چون به عنوان نماینده، شما را برای تمام گروه های مختلف جامعه معرفی می‌کند. کافی است به لوگوهای خوب و مشهور ایران و جهان مثل لوگو هواپیمایی ایران توجه کنید و حجم ظرافت و زیبایی را ببینید. عوامل زیادی در تعیین هزینه طراحی لوگو موثر هستند که برخی از آنها عبارتند از:

 • عامل اول در تعیین تعرفه طراحی لوگو، شرکت طراح است. هر چه شرکت معروف تر باشد و تجربه بیشتری در این زمینه داشته باشد، هزینه نیز بالاتر است.
 • مورد دیگر، نوع لوگویی است که درخواست می‌کنید؛ اینکه لوگو تصویری باشد و یا نوشتاری و یا اینکه ترکیبی از هر دو باشد همه عواملی است که بر تعرفه طراحی گرافیکی تاثیر دارند.
 • مورد دیگر، تعداد درخواست اصلاحات است. اگر می‌خواهید طراح چندین بار طرح را اصلاح کند، ممکن است در هزینه نهایی تاثیر بگذارد.
 • و مورد آخر، اندازه و کیفیت آن است. یعنی اینکه طراحی انجام شده قابلیت تغییر اندازه بدون تغییر در کیفیت را داشته باشد و اینکه بعد از اتمام طراحی چه فایل هایی از لوگو را در اختیار شما قرار میدهند.

 

تعرفه طراحی گرافیکی، طراحی بروشور

اگر به دنبال بروشوری با طراحی گرافیکی خاص و یا ویژگی های منحصر به فرد دیگر هستید، ممکن است این درخواست های شما باعث هزینه بیشتر شوند. البته تعداد صفحات بروشور و تعداد تصاویر استفاده شده در آن نیز از عوامل مهم دیگر در تعیین هزینه طراحی بروشور است.

 

تعرفه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت

عواملی که در تعرفه طراحی کارت ویزیت تاثیر دارند، محدود هستند، چون سایز آن تقریباً ثابت است. عوامل موثر شامل دو طرفه یا یک طرفه بودن کارت و شرکتی است که کار طراحی را انجام می‌دهد.

برای آشنایی بیشتر با تعرفه طراحی گرافیکی، کافی است با ما در ارتباط باشید.

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>