طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی وب سایت بازرگانی

شرکت های بازرگانی که ارائه دهنده خدمات مربوط به واردات و ترخیص محصولات و همچنین مشاوره گمرکی هستند که برای معرفی تجربیات و نمایش اعتبار خود بهتر است که برای خود طراحی وب سایت بازرگانی را انجام دهند و بهتر آن که سایت مربوط به دلیل بین المللی بودن آن دو زبانه باشد که در آن محصولات و شبکه  فروش خود را معرفی نمایند.

 

نکات مهم در طراحی وب سایت بازرگانی

نکته قابل توجه در وب سایت بازرگانی این است که برخلاف دیگر سایت ها گستردگی زمینه فعالیت آن در داخل و بین الملل است که برای بهتر شدن و موفق بودن در سایت بهتر است نکاتی رعایت شود که این نکات عبارت هستند از:

از آنجایی که سایت های بازرگانی فعالیتشان گسترده است و در زمینه بین المللی فعالیت دارند پس بهتر است که طراحی سایت مربوط دو زبانه و یا چند زبانه باشد. زیرا از این طریق می توانید تمامی محصولات و خدمات خود را به بازار جهانی معرفی کنید که این کم هزینه ترین و مقرون به صرفه ترین راه موجود است.

نکته دیگر در طراحی سایت رعایت اصول و نکات سئو است. سئو در واقع یک روش و تکنیک است که با رعایت اصول آن می توانید در رتبه های نخست موتور های جستجو قرار بگیرید که در صورت انجام این کار خود موتور های جستجو برای شما اقدام به تبلیغ می نماید. پس بر روی موفقیت شما و کسب و کارتان تاثیر زیادی دارد.

نکته دیگر در طراحی وب سایت مدیریت سایت است که باید به آن توجه گردد. در واقع باید سیستم مدیریتی طراحی شود که ساده و در عین حال کارآمد و حرفه ای باشد تا فرد با آشنایی در زمینه مدیریت و کامپیوتر بتواند به خوبی سایت را مدیریت نماید.

نکته مهم دیگر که در طراحی وب سایت بازرگانی باید در نظر گرفت این است که سایت مربوط با موبایل و تبلت هم امکان دسترسی داشته باشد (حتماً ریسپانسیو باشد) زیرا امروزه بسیاری از افراد با استفاده از گوشی و یا تبلت در سایت ها می چرخند پس نیمی از مردم فقط با این موارد می توانند به سایت ها دسترسی داشته باشند بنابراین بهتر است که سایت طوری طراحی شود که با موبایل هم بتوان به آن دسترسی پیدا کرد وگرنه نیمی از مخاطبان و کاربران خود را از دست خواهید داد.

پس در نتیجه بهتر است که طراحی سایت خود را به افراد و طراحان متخصص در این زمینه بسپارید تا موفقیت بیشتر در کسب و کارتان به وجود آید. یکی از گروهان حرفه ای و کاربلد در این زمینه گروه فناوران ایما است که می توانید با خیالی آسوده کار طراحی سایت خود را به آن ها بسپارید و در طی طراحی همواره همراه آنها باشید و از پیشرفت کارتان آگاهی پیدا کنید.

 

امکانات و ویژگی های وب سایت بازرگانی

با توجه به اهدافی که برای آن سایتی طراحی می شود باید ویژگی ها و امکانات آن را هم در نظر گرفت پس با توجه به قابلیت های سایت باید امکاناتی هم برای آن طراحی شود پس امکانات یک وب سایت بازرگانی عبارت است از:

امکان ایجاد و طراحی صفحه ای برای نشان دادن تصاویر مربوط به شرکت بازرگانی و همچنین معرفی شرکت و رزومه آن که مهم ترین ویژگی های یک سایت است که با استفاده از آن می توان نظر و اعتماد مشتری را جلب کرد تا بتواند با خیالی راحت تر سفارش خود را به شرکت شما ارائه دهد.

ویژگی دیگر این است باید صفحه ای برای فروش اینترنتی به عنوان یک فروشگاه آنلاین ارائه شود تا فرد بتواند در صورت انتخاب یک محصول آن را به راحتی خریداری کند و هزینه آن را هم به صورت اینترنتی و از طریق کارت های اعتباری پرداخت کند.

بهتر است صفحه ای ایجاد شود که در آن بتوانید به طور کامل همه محصولات و خدمات خود را توضیح دهید تا کاربرد با خدمات و کالا های شما آشنایی کامل را پیدا کند.

برای بهتر شدن وب سایت صفحه ای جداگانه برای نظرسنجی و بحث در مورد موضوعی خاص در نظر گرفته شود تا در صورت وجود انتقاد و یا پیشنهاد کاربر بتواند به راحتی آن را به اشتراک گذارد.

پنل رایگان برای ارسال پیام کوتاه برای ارتباط با کاربر و مدیریت سایت ایجاد شود تا مخاطب بتواند در صورت نیاز با آن ارتباط برقرار کند همچنین علاوه بر این مورد بهتر است شماره تماس و یا آدرس ایمیل و... در اختیار مشتری قرار بگیرد و از مشاوره رایگان در این خصوص بهره ببرد.

بهتر است در وب سایت مربوط مقالات و یا فیلم های آموزشی گذاشته شود که این مورد باعث جذب بیشتر کاربر به سایت شده و مخاطب می تواند در کنار خرید محصول و یا استفاده از خدمات وب سایت اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرد و از آنها بهره مند شود.

دانلود شدن سریع صفحات یکی دیگر از ویژگی های مهم برای طراحی وب سایت بازرگانی است باعث بالا رفتن و بازدهی بیشتر سایت می شود. به طور کلی این ویژگی ها و امکانات در نظر گرفته شده در موفقیت یک وب سایت بسیار موثر خواهد بود.

 
n

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>