طراحی وب سایت سالن زیبایی

طراحی وب سایت سالن زیبایی

طراحی وب سایت سالن زیبایی

مراقبت از زیبایی از گذشته تا به امروز در بین بانوان و حتی آقایان رواج زیادی داشته است و طبق زمان مورد نیاز، مبالغ مختلفی را خرج این مراقبت ها می کردند. با توجه به افزایش سالن های زیبایی و متنوع شدن خدمات این واحدها، از یک سو مشتریان برای پیدا کردن بهترین ارائه دهنده مراقبت‌های زیبایی و مجهزترین سالن آرایشی دچار مشکل می کرد و از سوی دیگر یک کارآفرین زیبایی را به این نتیجه می رساند که نیاز دارد کار خود را وسعت بیشتری بدهد پس آرایشگر با طراحی وب سایت سالن زیبایی علاوه بر معرفی خدمات قابل ارائه خود، مشتری ها را از طریق یک سایت شیک وسوسه به حضور در سالن میکند.

 

نکات مهم در طراحی وب سایت سالن زیبایی

 • طراحی زیبا با قالبی مناسب، گرافیک و رنگ بندی شیک و فرمت بسیار مناسب برای جذب مشتری های خاص پسند
 • طراحی و دسته بندی صفحات سایت بر اساس انواع فعالیت کارفرما: مثلاً اگر صفحه ی میکاپ از کاشت ناخن جدا باشد در ارائه ی اطلاعات هر قسمت موثرتر است.
 • بیان جزئیات و بهای تمام شده ی خدمات واحد زیبایی: برای اطلاع مشتری لازم است هر گونه خدمات سالن با قیمت در اختیارش قرار بگیرد.
 • ایجاد فضای نوبت دهی آنلاین: در این شرایط از آن جایی که مشتری بدون تحمل ترافیک و صرف وقت، می تواند به راحتی برای خود نوبت گیری کند، تاثیر زیادی در انتخاب دائمی شما خواهد داشت.
 • ایجاد بخش جداگانه و ویژه برای معرفی خدمات عروس: معمولاً عروس خانم ها برای پیدا کردن سالن زیبایی متناسب با سلیقه شان حساسیت خاصی دارند و اینترنت را برای یافتن موارد مورد پسندشان زیر و رو می کنند پس باید صفحات سایت را جوری طراحی کرد که گیرنده ی هر سلیقه ای باشد. توجه به این صفحه درآمد خوبی به دنبال خواهد داشت.
 •  ایجاد صفحات مربوط به جواز، مدارک و گواهینامه های شاغلین در سالن
 •  ایجاد صفحات جهت ارائه نمونه کار: از قبیل عکس و فیلم از کارهای آماده شدن ضمن حفظ شئونات اسلامی
 • مشخص کردن تخفیفات و جشنواره ها: برای جذب مشتری در روزهای خاص تخفیفات خدمات قرار دهید .
 • ایجاد فضای ارائه ی مشاوره رایگان در ارتباط با موارد مختلف فعالیت سالن و فروش محصولات آرایشی
 • طراحی قسمت انتقادات و پیشنهادات مشتریان: تبادل نظر در مورد حسن خدمات دریافتی در دیدگاه سایرین بسیار تاثیرگذار است.
 • ایجاد صفحه ی فروش محصولات آرایشی و بهداشتی: اغلب سالن دارها سعی می کنند سود خود را در کنار ارائه ی خدمات از فروش محصولات مراقبتی حاصل کنند. معرفی محصولات، قیمت و جزییات هر کالا به همراه تصاویر جذاب در طراحی لازم است.
 • طراحی صفحه ی اطلاع رسانی به روزترین اخبار مربوط به سالن و مقالات زیبایی - مراقبتی و آموزش: حضور این صفحات در وب سایت، در جذب بانوان مشتاق به خواندن و بهره گیری نقش اساسی دارد که این موضوع باعث بالا رفتن سطح در موتور جستجوگر خواهد شد. از سوی دیگر وقایع پیش آمده از جمله تعطیل شدن سالن و عدم حضور اتفاقی ارایشگر و غیره اطلاع رسانی شده و در جلب اعتماد مشتری مهم است.
 • ایجاد حساب کاربری: برای مشاهده ی سوابق قبلی خدمات دریافتی هر کاربر به صورت جداگانه و ثبت اطلاعات تاکیدی برای مراجعات بعدی

طراحی وب سایت سالن زیبایی تنها برای معرفی و افزایش فروش کافی نیست. انجام قوانین سئو و بهینه ساختن سایت برای افزایش حجم بازدید کننده لازم است تا در موتور جستجوگر جزو اولین نتایج باشیم. پس انتخاب یک طراح حرفه ای و متخصص که ما را در رسیدن به این هدف یاری کند، امری ضروری است. گروه با تجربه ی فناوران ایما توانایی خود را در ایجاد انواع سایت های موفق اختصاصی، به اثبات رسانده است و با ارائه ی نمونه کارهای طراحی شده در سایت خودش گواهی این انتخاب صحیح است.

 

زمان لازم برای طراحی وب سایت سالن زیبایی و قابلیت دسترسی کارفرما

به طور معمول ۴ تا ۸ هفته زمان لازم برای طراحی وب سایت سالن زیبایی است اما با توجه به نیاز کارفرما ممکن است متغیر شود. از لحاظ دسترسی بنا به درخواست خواهان سایت، میتوان از طریق یک مدیریت محتوای پیشرفته ی آسان استفاده کرد تا کارفرما هرگونه تغییرات را قادر باشد انجام دهد.

 

مزیت‌های طراحی وب سایت سالن زیبایی

۱- معرفی و تبلیغات سالن در سطح وسیع تر از منطقه ی قرارگیری

۲- چندین همکار در سطح فعالیت های متفاوت می توانند معرف یکدیگر باشند و خدمات ارائه شده در سایت را بالا ببرند.

۳- میتوانید نام سالن خود را با معرفی بیشتر تبدیل به برند کنید.

۴- جلب مشتری های فراوان

۵- با معرفی سایر شغل های مرتبط با فعالیتتان میتوانید سود دریافت کنید. به عنوان مثال معرفی گل فروشی، آتلیه و تالارها

مجموعه ی فناوران ایما، میتوانند با طراحی یک وب سایت جذاب با حرفه ای ترین گرافیک و هارمونی، یک دید مناسب از خدمات و زیبایی کار آرایشگر به همراه محیط پاکیزه و فعال سالن، در اختیار سایر افراد قرار دهد و به کار شما اعتبار بیشتری می بخشد.

 

 

 

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>