تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت گروه فناوران ایما

سئو وب سایت، خدمتی برتر با تاثیری گسترده

اکنون که سایت خود را طراحی کرده اید وارد سرزمین پیشرفت شده‌اید، باید بدانید که مدیریت سایت از کارهای مهمی است که انجام صحیح آن تاثیر مستقیم بر میزان فروش محصولات در وب سایت های فروشگاهی و یا ارائه خدمات در وب سایت های شرکتی خواهد داشت. قرار است که درباره سئو سایت و تاثیر و اهمیت آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و به صورت مفصل تر درباره عواملی که بر تعرفه سئو سایت تاثیر دارند، صحبت کنیم.

گروه فناوران ایما با هدف اینکه بتوانید با سئو و بهینه سازی سایت خود، تعداد مشتری های خود را افزایش و خدمات خود را گسترش دهید، اقدام به ارائه خدمات متنوع جهت سئو وب سایت شما می‌نماید. کاری که باید انجام دهید، این است که از طریق سایت ما و انجام ثبت نام و ورود به پنل کاربری خود، درخواست سئو سایت خود را مطرح کرده و تاثیر آن را مشاهده کنید.

طبق تحقیقات انجام شده در سرچ برخی از کلمات مشاهده شده است، سایتی که در نتایج اولیه جستجو ظاهر می‌شود 32.5 درصد از کل ترافیک را به خود اختصاص می‌دهد. در حالی که این عدد برای نتیجه جستجوی دوم تقریبا 18 درصد است. از این آمار اینگونه برداشت می‌شود که برای پیشرفت کسب و کار تجاری خود، سئو وب سایت و قرار گرفتن در اولین نتیجه موتورهای جستجو بسیار اهمیت دارد و به عنوان نکته آماری دیگر لازم است که بدانید 92 درصد از جستجوهای آنلاین، صفحه ای را انتخاب می‌کنند که در رنک موتورهای جستجو، اول باشد.

 

فاکتورهای موثر بر تعرفه سئو سایت

آنچه در ادامه ارائه می‌شود نکاتی است تا بتوانید به کمک آنها میزان تعرفه سئو سایت خود را بسنجید.

  • تعداد صفحه ها

مورد اول که بر تعرفه سئو سایت تاثیر دارد، تعداد صفحات است. برای اینکه هر صفحه از وب سایت شما خود را به صدر نتایج برتر موتورهای جستجو برساند، به وقت و تخصص بیشتری نیاز است. در واقع برای اینکه کل سایت پیشرفت کند، مهم است که تمام صفحه های شما، به عنوان صفحه های برتر به Google معرفی شوند. البته موردی مهمی که باید قبل از سئو سازی انجام دهید، تولید محتوای مناسب و عالی است. سئو سازی باعث جذب کاربر می‌شود و محتوای جذاب کاربر را در سایت حفظ می‌کند. و به عنوان آخرین نکته آماری، در یک نظرسنجی که از 1200، کسب و کار درباره اهمیت ارائه دهنده خدمات وب سایت سوال شده است، 74 درصد اهمیت شرکت های ارائه دهنده این خدمات را «خیلی مهم» و یا «حیاتی» دانسته اند.

 

  • زمان

میزان تعرفه سئو سایت که توسط شرکت ارائه دهنده اعلام می‌شود به صورت مستقیم به مدت زمانی که برای اجرای سئو سازی صرف شده است، ارتباط دارد. از استراتژی هایی که ممکن است شرکت ها در نظر بگیرند که وقت مشخصی در روز و یا در هفته را به بهینه سازی سایت شما اختصاص دهند. برای اطلاعات بیشتر کافی است که با ما در ارتباط باشید.

 

  • لینک سازی

الگوریتم های مربوط به رتبه بندی در موتورهای جستجو دائما در حال تغییر هستند، اما چیزی که ثابت است، این مسئله است که اگر سایت هایی با رتبه اعتماد بالا به شما لینک دهد، به این معنی است که سایت شما محتوای با ارزشی تولید می‌کند و حتماً پیشرفت خواهید کرد. به یاد داشته باشید که فقط باید از لینک های طبیعی استفاده کنید و روش های غیر قانونی برای دریافت لینک، سایت و تمام زحماتی که کشیده اید را نابود خواهد کرد. که همین لینک سازی ارگانیک نیازمند وقت و تلاش فراوان است.

البته یکی از راه هایی که می‌توانید باعث افزایش تعداد لینک ها به سایت خود شوید، از طریق محتوا انجام می‌گیرد. محتوایی تولید کنید که دوام و بقای آن طولانی مدت باشد و بتوان به عنوان مرجع نیز از آن استفاده شود. در ضمن پرداختن به مسائل روز و خبرهای مهم از موارد دیگری است که رعایت آن در محتوا باعث افزایش لینک شدن می‌شود.

 

  • وضعیت فعلی وب سایت

ممکن است از همان ابتدای طراحی وب سایت خود، سیاست طولانی مدتی را برای سئو وب سایت خود اجرا کرده‌اید که اکنون این سیاست، تاثیر چندانی ندارد. چون الگوریتم های رتبه بندی به سرعت در حال تکامل هستند. از طرفی ممکن است سیاستی که از پیش تعیین کرده‌اید هنوز هم هدفمند و مفید است و سایت شما برای اینکه در مسیر صحیح قرار گیرد، به تنظیم دقیق تر نیازمند است. به هر حال کافی است با ما ارتباط بگیرید، تا از وضعیت فنی سایت خود و تعرفه سئو سایت آگاهی پیدا کنید.

 

  • رتبه فعلی

قانون این است که برای رسیدن به رتبه های اولیه به کار و فعالیت بیشتری نیاز است. و به رتبه اول که رسیدید، حفظ کردن آن و رتبه یک بودن بسیار مهم است(حفظ قهرمانی از خود قهرمانی مهمتره !!). پس هر چه، جاه طلبی شما بیشتر باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

 

  • محدوده جغرافیایی

محدوده جغرافیایی، به این دلیل مهم است که بر اساس موقعیت شما ممکن است کسب و کارهایی که با مارک شما رقابت کنند نیز متفاوت باشند. هر چه کسب و کار شما، منطقه گسترده تری را شامل شود به صورت طبیعی باید برای بهینه سازی سایت خود هزینه بیشتری را نیز پرداخت کنید.

 

به عنوان نکته پایانی، باید اشاره کرد که مهمتر از پرداخت هزینه این است که هزینه ای که پرداخت کرده اید، تاثیرگذار باشد و باعث پیشرفت شما شود. و این همان کاری است که تیم متخصص فناوران ایما انجام می‌دهد.

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>